STY

STYRKR discount code October 2026

checked on

Popular from STYRKR

All products
MIX90 Dual-Carb Drink Mix

Myprotein

MIX90 Dual-Carb Drink Mix

£33.00

£34.74 / 100 g

View product
Gel50 Dual-Carb Energy Gel Citrus Fruit

Myprotein

Gel50 Dual-Carb Energy Gel Citrus Fruit

£30.00

£2.50 / serving

View product
Bar30 Vegan Energy Bar

Myprotein

Bar30 Vegan Energy Bar

£21.48

View product
Bar30 Vegan Energy Bar – Dark

Myprotein

Bar30 Vegan Energy Bar – Dark

£21.48

View product
Bar50 Vegan Energy Bar Date, Almond & Sea Salt 12-Pack

Myprotein

Bar50 Vegan Energy Bar Date, Almond & Sea Salt 12-Pack

£33.00

£2.75 / unit

View product
GEL30 Dual-Carb Energy Gel

Myprotein

GEL30 Dual-Carb Energy Gel

£27.48

£45.80 / 100 ml

View product
MIX60 Dual-Carb Energy Drink Mix

Myprotein

MIX60 Dual-Carb Energy Drink Mix

£27.48

£42.28 / 100 g

View product
More about STYRKR: prices, codes and FAQ

About STYRKR

At STYRKR you get a discount by entering a discount code at checkout. Tested on 5 October 2026 by our editors.

One of the most compared brands on Fit Discounts. We collect STYRKR products from different shops and put them side by side honestly, so you never pay too much.

7 products compared

Prices and codes checked on by the editorial team. We check the codes daily; if a code stops working, we remove it right away.

STYRKR prices per serving compared

# Product Price Price per serving Last measured
1 STYRKR MIX90 Dual-Carb Drink Mix £33.00 · 95 g ≈ £10.42 / serving £347.37 / kg
2 STYRKR Gel50 Dual-Carb Energy Gel Citrus Fruit £30.00 · 12 porties £2.50 / serving
3 STYRKR Bar30 Vegan Energy Bar £21.48 —
4 STYRKR Bar30 Vegan Energy Bar – Dark £21.48 —
5 STYRKR Bar50 Vegan Energy Bar Date, Almond & Sea Salt 12-Pack £33.00 · 12 stuks £2.75 / unit
6 STYRKR GEL30 Dual-Carb Energy Gel £27.48 · 60 ml £45.80 / 100 ml
7 STYRKR MIX60 Dual-Carb Energy Drink Mix £27.48 · 65 g ≈ £12.68 / serving £422.77 / kg

Prices checked on 5 October 2026 — discounts are already included in the price per unit. ≈ = calculated with the standard serving of the category (e.g. 30 g protein, 5 g creatine).

Is STYRKR cheap compared to other shops?

STYRKR is the cheapest per kilo in 1 of the 3 categories below; in the others the gap to the cheapest shop is bigger or smaller. Price per kilo, discounts included, same selection as on our price pages.

Category Cheapest at STYRKR Cheapest in the UK Difference Rank STYRKR
Creatine monohydraat THE Creatine (Creapure®) — £74.69 / kg Bulk — £35.98 / kg +108% #5 of 5 shops
Whey-isolaat (±1 kg) Impact Whey Isolate Powder — £44.09 / kg STYRKR cheapest #1 of 2 shops
Pre-workout Impact Pre-Workout — £18.75 / kg Applied Nutrition — £0.57 / kg +3189% #2 of 3 shops

Compared on the cheapest variant per shop; the full lists are on the linked price pages and update automatically.

Frequently asked questions about STYRKR discount codes

How do I use a STYRKR discount code?

Copy the code above, go to the STYRKR webshop and paste the code into the discount code field at checkout. The discount is then applied automatically.

Do these STYRKR discount codes really work?

Yes, we check the codes regularly (see the date at the top of the page). Does a code no longer work? Try another one from the list; we replace expired offers as soon as possible.

How often are there new STYRKR discount codes?

Regularly, especially around sale periods. Save this page and you will always have the current STYRKR codes at hand.

Can I combine several STYRKR discount codes?

Usually not; often only one code works per order. So pick the code with the highest discount for your order.

What is the best way to save money at STYRKR?

Combine an active discount code with the sharpest-priced products. We compare the STYRKR products per shop, so you get the lowest price and the discount.